دانلود آلبوم شلیک از فرزاد فرزین

حداد گفت: «اگر قرار باشد که درباره این ‌البوم یک واژه یا لقب را استفاده کنم، بدون شک این کلمه «قشنگ» است. در ایران در شعار تبلیغاتی اکثر آلبوم‌ها کلمه «متفاوت» را دیده‌ایم ولی در اصل هرگز این کلمه به معنی واقعی کلمه نشان گر تفاوت و خوب بودن یک کار نبوده است. اما این آلبوم هم از لحاظ تنظیم، هم از لحاظ ملودیو ترانه آلبومی قابل دفاع و خوب و متمایز است. آلبومی که می‌شود آنرا شنید و دوست‌اش داشت و با آن خاطره سازی کرد.»

این موزیسین درباره نقطه اوج این آلبوم نیز گفت: «همیشه در آلبوم‌هایی که در ایران منتشر می‌شود، ایرادات بزرگی در بخش وکال و تنظیم دیده می‌شود. در بخش‌های دیگر هم همین طور و این به کلیت کار ضربه می‌زند. می‌خواهم بگویم «شلیک» از همه لحاظ یک البوم هماهنگ است که تکلیف‌اش با خودش معلوم است. هر قطعه معلوم است که قرار است یک حس را تلقین کند و کاری به بقیه آثار ندارد. این مشخصه بارز آلبوم است که قطعا در شنیده شدن آن خیلی کمک خواهد کرد.

  •  انوش تقوی: آلبوم دوستی‌ها!

انوش تقوی این روز‌ها در اکثر آثار پاپ حضور دارد و کیفیت بالای آثارش باعث شده اکثر اهالی پاپ سراغش بیایند. این موزیسین در «شلیک» با دو قطعه «می‌دونم» و «عشق من» حضور دارد و درباره کلیت این‌البوم اعتقاد دارد: «به نظرم برخلاف اکثر آلبوم‌های این روز‌ها، در این اثر تقریبا تمام تیم کاری حاضر در آن، دوستی و رفاقتی صمیمی را با هم داشتند و همین در پیشبرد کار خیلی تاثیر داشت و نگاه دوستان به این اثر بیشتر یک کار رفاقتی بود تا یک کار بیزنسی.

  • نوید سپهر: سازهای آکوستیک به آلبوم جان داده!

نوید سپهر دیگر تنظیم کننده‌ای است که در «شلیک» با دو اثر حضور دارد. وی که از مقبولیت فراوانی در بین خواننده‌ها برخوردار است درباره این آلبوم اعتقاد دارد: «قطعا الین آلبوم از آثار قبلی فرزاد یک سر و گردن بالا‌تر است. ملودی و تنظیم‌های آن بسیار قوی و زنده‌تر به نظر می‌رسد و استفاده از سازهای آکوستیک به آنجان داده. قطعا اتفاقات خوبی در انتظار این البوم است.»

/ 0 نظر / 6 بازدید