آلبوم جدید علی لهراسبی به دلیل همکاری با شادمهر عقیلی!

 خبرگزاری پانا:آلبوم «تصمیم» علی لهراسبی از مدتی پیش آماده پخش در بازار موسیقی شده است اما هر بار به بهانه‌ای این اتفاق نمی‌افتد که البته اصلی‌ترین علت این توقف همکاری این خواننده با شادمهر عقیلی در 4 قطعه از این آلبوم است.

به گزارش خبرنگار فرهنگی پانا، انتشار اخباری مبنی بر همکاری علی لهراسبی با «شادمهر عقیلی» در آلبوم جدیدش مشکلات فراوانی را برای این خواننده در پی داشته و حتی زمزمه‌هایی مبنی بر لغو مجوز آلبوم او به گوش می‌رسد.

این آلبوم که «تصمیم» نام دارد از مدت ها قبل کارهای اخذ مجوز و تولید‌ش به پایان رسیده است. در حال حاضر حتی تکثیر هم شده و در انبارهای شرکت صاحب اثر آماده توزیع در بازار موسیقی کشور است.

ابتدا عدم توزیع مجموعه «قهوه تلخ» در بازار دلیل اصلی عقب افتادن انتشار این آلبوم اعلام شد و پس از بیرون آمدن نسخه قاچاق این سریال در ایام عزاداری، و لو رفتن تیزر تبلیغاتی این آلبوم که در ابتدای این مجموعه گنجانده شده بود، خود لهراسبی اعلام کرد که آلبوم در اولین فرصت در بازار موسیقی کشور منتشر خواهد شد.

اما شنیده‌ها حاکی از آن است که انتشار اخبار و عکس‌هایی مبنی بر اینکه در این آلبوم، لهراسبی در چهار قطعه با شادمهر عقیلی همکاری داشته، باعث شده مجوز پخش این آلبوم در بایگانی حراست دفتر موسیقی نگهداشته شود تا تحقیقات در زمینه این همکاری به قطعیت برسد.

منبع: خبرگزاری پانا
/ 6 نظر / 10 بازدید
محمد

لطفا مانع لهراسبی نشوید

رضا جوووووووووووووووون

واقعا برای شادمهر متاسفم که از ایران رفت آدمی که از کشورش فرار کنه خیلی احمقه

SISI

من موندم تو کار این مسؤلین محترم.ازیه طرف به لهراسبی بخاطر شایعه همکاریش با شادمهر گیر میدن از طرف دیگه به حبیب با اون سابقه مجوز دادن برای انتشار آلبوم.معلوم نیس با خودشون چند چندن!

Mahsa

خدا کنه آلبوم لهراسبی بسته نشه"خیلی ها آهنگای اونو دوست دارن"از 100 درصد 9[گریه]0 درصد مردم اونو دوست دارن"اگه بره نامردیه...[ناراحت]

[خنده][شیطان][تماس]