محسن چاوشی

  • استاد ایرج، این همه سال بعد

خبر دو ماهی هست که منتشر شده: «ایرج پس از سال‌ها با آلبومی پاپ به بازار موسیقی کشور باز می‌گردد».

شوک خبر آنجایی ست که در جزئیات خبر امده بود: «اکثر قطعات این آلبوم در فضایی امروزی و ریتمیک ساخته و تولید شده و دو قطعه کوچه بازاری هم در انتهای آن گنجانده شده است.». ایرج برای انتخاب نام آلبومش یک فراخوان بزرگ را نیز منتشر کرد که در این بین نام «قصه زندگی» با به دست آوردن بیشترین رای به عنوان نام این‌آلبوم انتخاب شد تا واکنش‌ها به این خبر بیشتر و بیشتر شود و اساتیدی چون همایون خرم و ناصر چشم آذر از انتشار این آلبوم ابراز خوشحالی کنند.

این آلبوم هم طبق گفته تهیه کننده‌اش هفته دوم اسفند در بازار موسیقی منتشر خواهد شد.

  • سکوت مرموز محسن چاوشی

آقای خاص باز هم در سکوتی مرموز فرو رفته است. او حتی از آثار جدیدش هم دیگر خبری را به رسانه‌ها نمی‌دهد تا علامت سوال‌ها نسبت به او این روز‌ها بیشتر و بیشتر شود. چاوشی دو هفته قبل در صفحات شخصی‌اش به یک باره از انتشار آلبوم «پرچم سفید» به زودی خبر داد و دیگر هیچ مطلبی در مورد او و آلبومش به بیرون درز نکرده است.

سکوت این روزهای چاوشی نوید اتفاقی بزرگ را می‌دهد و با توجه به سابقه این خواننده در غافلگیر کردن همه، پیشبینی می‌شود آلبوم جدیدی وی بدون هیچ سر و صدایی و به یک باره در بازار موسیقی کشور منتشر شود. آلبومی که این روز‌ها همه وقت و انرژی چاوشی را در «هوم استودیوی» شخصی‌اش گرفته و می‌شود از آن به عنوان متفاوت‌ترین آلبوم این خواننده نام برد.

  •  مهدی یغمایی «یه دنیا حرف...» دارد!

اولین ‌البوم مهدی یغمایی به نام «یه دنیا حرف...» اواخر هفته دوم اسفند در سراسر کشور منتشر می‌شود. برای ساخت و تولید این آلبوم دقیقا دو سال و پنج ماه وقت صرف شده و از بین ۴۰ قطعه تولیدی برای آن، نهایتا ۱۰ قطعه انتخاب شده است. خود یغمایی درباره این‌ آلبوم اعتقاد دارد: «خیلی برای این آلبوم زحمت کشیده‌ام. فقط امیدوارم وسواس‌های من به کلیت آلبوم ضربه نزند و نتیجه مثبت داشته باشد. از تهیه کننده آلبوم بسیار ممنونم که در تمام مراحل از من پشتیبانی و حمایت کردند. در این آلبوم سعی کرده‌ام که یک مهدی یغمایی جدید باشم. با توجه به اینکه من در گذشته بیشتر موسیقی غربی و راک کار می‌کردم، همه سعی‌ام این بوده که در این آلبوم بیشتر به مولفه‌های موسیقی ایرانی نزدیک شوم و از آن بهره‌مند شوم. در عین حال برای همه سلیقه‌ها هم کار در البوم وجود دارد و به نظرم هر سلیقه‌ای را راضی می‌کند. به آینده آلبوم بسیار امیدوارم و دوست دارم آن موفقیتی که در ذهن‌ام هست در انتظار این آلبوم باشد.» مهدی یغمایی برای اولین بار با آلبوم «سلام آقا» رسما وارد بازار موسیقی کشور شد و استقبال اهالی موسیقی از او باعث شد یغمایی خواننده تیتراژ ابتدایی «ماه عسل» امسال هم بشود. او پس از خواندن این تیتراژ موقعیت ویژه‌ای را در بین اهالی موسیقی به دست آورده و سرانجام قرار است نخستین البوم رسمی و شخصی‌اش به نام «یه دنیا حرف...» در بازار موسیقی کشور منتشر شود.

  • فرهاد جواهر کلام با «احساسی که دارم» بازگشت

آخرین آلبومی که تا این لحظه در بازار موسیقی کشور منتشر شده آلبوم جدید فرهاد جواهر کلام با نام «احساسی که دارم» است..

این خواننده در این باره و پس از انتشار آلبوم جدیدش گفت: «اعتقاد دارم که این آلبوم یکی از متفاوت‌ترین کارهای چند ساله اخیرم است. در این آلبوم اغلب آهنگسازی‌ها بر عهده خودم بوده است و تنظیم‌ها را فرشاد فارسی انجام داده ‌اند. همچنین از ترانه سراهای قطعات این آلبوم غیر از خودم، می‌توانم از مهشید کلاهدوز، علی صالحی و امیر ابراهیم جلالیان نام ببرم.

امیدوارم به واسطه تغییراتی که انجام داده‌ام، به جذب مخاطبان بیشتری منجر شده باشم. به همین دلیل سعی کرده‌ام با افراد خوشنام تری به لحاظ حرفه‌ای ادامه بدهم. این افراد حرفه‌ای‌تر از افرادی هستند که در آلبوم قبلی از آن‌ها کمک گرفته‌ام.» «تو مال من من مال تو»، «منو به کی فروختی»، «راه ما از هم جدا شد»، «هنوز تو دنیای منی» عنوان برخی از قطعات این آلبوم هستند.

  •  آخرین آلبوم سال

 «دلصدا» با حضور بزرگان پاپ آخرین آلبومی ست که در بازار موسیقی کشور منتشر خواهد شد. این آلبوم که ظاهرا مراسم بزرگی برای رونمایی آن هم در نظر گرفته شده، تا ۲۰ اسفند در بازار موسیقی خواهد بود و طراحی و بسته بندی منحصر به فرد آن هم مزید بر علت شده که روزشماری برای انتشار آن بیشتر و بیشتر شود.

این آلبوم از حضور بزرگانی چون فریدون آسرایی، چاوشی، فرزین، شهاب رمضان، بهنام صفوی، مهدی یغمایی و شاهد صادقپور برخوردار است و پیش بینی می‌شود با استقبال خوبی رو به رو شود.

  • آن ور سالی‌ها....

بزرگان زیادی در صف انتشار آلبوم‌هایشان در سال جدید هستند. اخبار ضد و نقیض فراوانی درباره آن‌ها هم نقل محافل شده ولی با این وجود باز هم با قاطعیت نمی‌شود آن آلبوم‌ها اظهار نظر کرد. آلبوم‌های بنیامین، آریان، بابک جهانبخش، گروه سون، سیروان و ایمان قیاسی از این جمله آلبوم‌ها هستند که نمی‌شود تاریخ درستی برای انتشار آن‌ها ذکر کرد.

/ 0 نظر / 6 بازدید